Realistické figury zvířat do zahrady

 

Realistické figury zvířat do zahrady

Datum: 3.2.2011
Zahradní dekorace, která dodá osobitý styl vaší zahradě

Zahradní sochy a figury 

Fotogalerii zahradních dekorací z naší nabídky můžete shlédnout zde

Žertovné figurky a zahradní dekorace, styl nebo recese?

V tomto článku vám přinášíme inspiraci, jak netradičně zkrášlit svou zahradu či terasu. Na výběr je pochopitelně široká škála zahradních dekorací, ale nyní se zaměříme na zahradní sošky či figurky, z nichž mnohé mají roztomilý až žertovný nádech. Jsou rovněž vyráběny z různých materiálů – v nabídce najdete sošky keramické, plastové, vyrobené z polystonu či polyrezinu. Každopádně jsou to všechno materiály odolné povětrnostním vlivům i vlhkosti, tudíž vhodné do zahrady.

keramických figurek jsme pro vás jako tip vybrali typickou pohádkovou postavu vodníka (sedícího či stojícího) ve stylu ladovského venkova. Dále zde najdete široký výběr keramických nádob na květiny, např. ve tvaru pařezu se sovou.plastu je vyrobena velice originální zahradní dekorace havrana či výra (sovy). Máte-li rádi pejsky, či přemýšlíte-li o vhodném dárku pro pejskaře, máme na výběr různé druhy sošek psů z polystonu – jezevčíka, boxera, vlčáka, labradora apod. A také si můžete ozdobit zahradu v rustikálním stylu soškami slepice, kohouta či divočáka.

Houby, hřiby a muchomůrky v zahradě - fenomén dnešních zahrádkářů

Pro houbaře a milovníky hub máme dobrou zprávu - nemusíte čekat do podzimu, až začnou hojně růst houby. Můžete si pořídit krásné houby na zahradu už nyní – nabízíme figurky václavek, hřibů a dlaších druhů. Již nyní se můžete díky nim cítit jako v houbařském ráji!

Interaktivní figurky do zahrady překvapí a pobaví návštěvu

V nabídce eDekor.cz najdete také několik interaktivních a žertovných figurek, jejichž účelem je vás překvapit a pobavit. Je to například figurka žabky, která šplhá po lopatě nebo hrabičkách či žába se srážkoměrem či venkovním teploměrem. Pokud máte jezírko, rybníček nebo bazén, bude se tam hezky vyjímat plovoucí figurka kachničky nebo divoké kachny. Pro exotický ráz zahrady můžete vybrat a na strom umístit figurku koaly, šplhající po větvích.
Na trávníku bude zas vypadat roztomile figurka hrabajícího psa, z nějž je vidět zadní polovina těla. A v neposlední řadě se můžete nechat inspirovat našimi figurkami žab se zvukem, které reagují a kvákají, jakmile někdo projde kolem.

Sádroví trpaslíci, trpaslíci z keramiky, plastoví trpaslíci... aneb česká zahrada bez trpaslíků je jako ryba bez vody

Klasikou pro naše zahrady a zahrádky jsou zahradní trpaslíci, jež u nás najdete v několika provedeních:  originální verzí je trpaslík s hlavičkou, kterou má k tělu připevněnou pružinou, takže se hlava kýve. Základem naší nabídky tohoto typu jsou však trpaslíci tak, jak je známe z klasických pohádek, nebo "infiltrovaní" trpaslíci ze zahraničních provedení pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků, a to zejména v tolik moderním dysneyovském pojetí. Neopomíjíme však ani severské elfy - roztomilé skřítky se špičatými klobouky, kteří podle legendy vnášejí štěstí a úspěch tomu, komu se objeví na zahradě. Mnoho typů trpaslíků u nás najdete také v podobě permoníků, víly a lesní drobné skřítky a v neposlední řadě i typické buclaté trpaslíky, kteří se však již nevyrábějí ze sádry, ale jsou z mnohem kvalitnějších a odolnějších materiálů, které zahradě dodají šmrnc na dlouhá léta.
Nabídka zahradních dekorací je skutečně pestrá, jistě i vy u nás najdete něco, čím ozdobíte svou zahradu a co může být případně i vhodným dárkem pro vaše přátele či rodinu.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.