Upozornění - od 17.7. - do 23.7.2024 nebudeme vyřizovat objednávky z důvodu dovolené. Aktuálně všechny objednávky co jsou skladem dodáváme následující den nebo pokud jsou dostupné a vytvořená objednávka do 16.7. do 13 hodin budou dodány 17 - 18.7.2024 Děkujeme za pochopení

Realistické figury zvířat do zahrady

 Zahradní dekorace, která dodá osobitý styl vaší zahradě


Zahradní sochy a figury 

Žertovné figurky a zahradní dekorace, styl nebo recese?

V tomto článku vám přinášíme inspiraci, jak netradičně zkrášlit svou zahradu či terasu. Na výběr je pochopitelně široká škála zahradních dekorací, ale nyní se zaměříme na zahradní sošky či figurky, z nichž mnohé mají roztomilý až žertovný nádech. Jsou rovněž vyráběny z různých materiálů – v nabídce najdete sošky keramické, plastové, vyrobené z polystonu, polyresinu nebo magnesium . Každopádně jsou to všechno materiály odolné povětrnostním vlivům i vlhkosti, tudíž vhodné do zahrady.

Z figurek jsme pro vás jako tip vybrali typickou pohádkovou postavu vodníka (sedícího či stojícího) ve stylu ladovského venkova. Dále zde najdete široký výběr keramických nádob na květiny, např. ve tvaru pařezu se sovou. Z polyresinu je vyrobena velice originální zahradní dekorace havrana či výra (sovy). Máte-li rádi pejsky, či přemýšlíte-li o vhodném dárku pro pejskaře, máme na výběr různé druhy sošek psů z polystonu – jezevčíka, čivavu, knírače apod. A také si můžete ozdobit zahradu v rustikálním stylu soškami slepice, kohouta či divočáka.

 Houby, hřiby a muchomůrky v zahradě - fenomén dnešních zahrádkářů

Pro houbaře a milovníky hub máme dobrou zprávu - nemusíte čekat do podzimu, až začnou hojně růst houby. Můžete si pořídit krásné houby na zahradu už nyní – nabízíme figurky bedel, hřibů a dalších druhů. Již nyní se můžete díky nim cítit jako v houbařském ráji! 

ŽERTOVNÉ figurky do zahrady překvapí a pobaví návštěvu

V nabídce eDekor najdete také několik žertovných figurek, jejichž účelem je vás překvapit a pobavit. Je to například figurka žabky na pařezu nebo pohádkový ježek v trávě.
Na trávníku bude zas vypadat roztomile figurka hrabajícího psa, z nějž je vidět zadní polovina těla. 
 
 

Sádroví trpaslíci, trpaslíci z keramiky, plastoví trpaslíci... aneb česká zahrada bez trpaslíků je jako ryba bez vody

Klasikou pro naše zahrady a zahrádky jsou zahradní trpaslíci, jež u nás najdete v několika provedeních: Základem naší nabídky tohoto typu jsou však trpaslíci tak, jak je známe z klasických pohádek. Mnoho typů trpaslíků u nás najdete také v podobě permoníků, víly a lesní drobné skřítky a v neposlední řadě i typické buclaté trpaslíky, kteří se však již nevyrábějí ze sádry, ale jsou z mnohem kvalitnějších a odolnějších materiálů, které zahradě dodají šmrnc na dlouhá léta.
Nabídka zahradních dekorací je skutečně pestrá, jistě i vy u nás najdete něco, čím ozdobíte svou zahradu a co může být případně i vhodným dárkem pro vaše přátele či rodinu.