Jarní slevy naleznete " AKČNÍ ZBOŽÍ"

Jarní trendy? Klasika, barvy

 Jarní trendy? Klasika, barvy ..

Jak se vyznat v jarních trendech? Vybírejte srdcem!


Pomalu přicházejí sluneční jarní dny. Opouštíme opatrně vytopené interiéry a vracíme se do přírody i na zahrady, vytahujeme truhlíky, květináče, keramické, kameninové i plechové obaly, květinové zápichy. Na co se letos na jaře můžeme těšit v oblasti dekorací

Klasikou se v posledních letech stal styl La Provence, který má svůj původ na francouzském venkově a okouzluje svou prostou formou, jednoduchostí a přírodními materiály. I letos najdete v našem sortimentu oblíbené motivy levandule a slunečnice v různých variacích.  Materiály i povrchy pracují s oblíbenou "patinou", vypadají záměrně kazové, opotřebované, popraskané - symbolizují každodennost a praktičnost. 

Robustní, ale barevně decentní venkovskou klasiku v kombinaci béžové, hnědé a levandulově fialové doplňuje letos svěží jarní styl hýřící pestrými pastelovými barvami. Materiálem, který se pojí s tímto trendem, je zejména plech. Optimistické barvy jako žlutá, hráškově zelená, nebesky modrá a fialová ožívají bílými puntíky a proužky a jinak běžné nádoby typu květináče, kyblíku a konvičky v takovém provedení a propojení začnou dodávat veselou jarní náladu.

  •  plech_1   plech1plech2