Vychytávky do kuchyně

 

Vychytávky do kuchyně

 
img_4926a1_2
 
 
Mnoho užitečných drobnosti do kuchyně na servírování a ukládání pochutin

Všechny televize nás bombardují různými pořady o vaření a kuchařskými show. V nejednom případě, kromě receptů a umu známých šéfkuchařů, oceňujeme také vybavení kuchyně a různé drobné vychytávky a pomocníky pro vaření a servírování. Některé z těchto věciček jsou užitečné, některé jsou nejen užitečné, ale tvoří i originální dekoraci Vaší kuchyně.

Velkou péči se snažíme věnovat servírování pokrmů, a to zvláště, když čekáme návštěvu. I jednoduché a prostší pohoštění bude vypadat exkluzivně na úžasném nerezovém podnosu, který u nás můžete zakoupit.  

774          servirovaci-lzice-na-jednohubky_big             

Originální pomůckou na servírování malých předkrmů nebo chuťovek je zahnutá nerezová lžíce. Určitě své hosty okouzlíte, když na lžíce naservírujete třeba plněné obložené vajíčko nebo jedno sousto sýra s nápaditou oblohou, či jinou atraktivní chuťovku. Host konzumuje přímo ze lžíce, kterou si sám nabídne z podnosu a nehrozí, že mu jednohubka odpadne z bodce na podlahu, jak se nezřídka stává. 

Návštěvě dost často podáváme různé oříšky  a jiné drobné "zobání"  k tomu účelu se Vám bude hodit kovová servírovací miska ve tvaru srdce s praktickým očkem, díky kterému ji můžemi snadno přenášet.

67
Velkou radost uděláte své partnerce nebo partnerovi snídaní servírovanou do postele. Tu si však užijete jen tehdy, pokud máte na čem naservírovat. S tím Vám ovšem můžeme snadno pomoct - v naší nabídce naleznete skládací snídaňový podnos z měkkého dřeva na skládacích nožičkách.

                   771

Na ty, kdo mají rádi v kuchyni pořádek a vyznávají, že každá věc má mít své místo, je v naší nabídce pamatováno  výběrem z mnoha různých skříňek  na uložení například čajových sáčků, kávových kapslí, příborů nebo ubrousků.  Krabičky jsou nejen praktické, ale poslouží i jako stylový dekorační prvek.

1393    429

Všechny tyto praktické pomocníky najdete v sekci kuchyňské doplňky,  podnosy a prostírání    nebo bytové doplňky - truhly a skříňky

Těšíme se na Vaše nákupy na  www.edekor.cz    

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.