Vánoční svíčky a vánoční svícny

 

Vánoční svíčky a vánoční svícny

Datum: 20.10.2010

Vánoční svíčky a vánoční svícny

Kouzelně široká nabídka vánočních svíček všech tvarů, materiálů i provedení - čerstvá letošní kolekcevánočníchsvící svíček určených speciálně pro Vánoce 2010.

K pomyslné vánoční lavině svící a svíček v nabídce internetového obchodu eDekor.cz skvěle ladí stejně dech beroucí výběr okouzlujících vánočníchsvícnů.

Trendy sety vánočních svíček a vánočních svícnů představují dokonalou kombinaci, která Vám v teple rodinného krbu jakoby mávnutím proutku vyčaruje tu pravou sváteční atmosféru letošních Vánoc.

Aktuální kolekcevánočníchsvíček navrhnutá a stvořená speciálně pro letošní Vánoce 2010 zahrnuje například exkluzivní parafínové svíčky v různých barvách se třpytivými glitry, i majestátní vánoční svíce zdobené decentními korálky. Samozřejmě nechybí originální vonné vánoční svíčky ve tvaru vánoční hvězdy, speciální adventní svíčky určené jen a pouze pro období Adventu a použití na k tomu určených adventních svícnech.

Pro skutečné znalce a milovníky Vánoc se vskutku vybraným vkusem jsou pak připraveny luxusní vánoční svíčky s designem stříbrného válce, temně rudé homole, zlaté kapky či sytě zeleného adventního věnce pokrytého třpytivými perličkami.

Fotogalerie vánočních svíček.foto

Dárkové balení vánočních svíček - aktuální nabídka vánočních svíček pro Vánoce 2010
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.