Umělé palmy dekorace k bazénu

 

Umělé palmy - dekorace k bazénu

 
Umělé palmy a další imitace exotických rostlin, o které se nemusíte starat a přesto vytvoří dokonalý dojem živé flory u Vašeho bazénu

V našich zeměpisných šířkách je obvykle přes veškerou snahu velmi obtížné vypěstovat a trvale udržet vzrostlou palmu, která by byla ozdobou u bazénu nebo zahrady a dodala tomuto místu nádech exotiky. Palmy si však dnes našly pevnou pozici mezi venkovními i vnitřními rostlinami a těší se stále větší oblibě u pěstitelů. Nejen, že vypadají krásně, ale vypovídají také o píli a umění svého pěstitele. Bohužel ne každý má možnost svou palmu na zahradě pěstovat a proto nabízíme umělou alternativu, která je však díky vysoce kvalitnímju provedení od živé palmy k nerozeznání.

 

865
 
 
V naší stálé nabídce naleznete řadu nejrůznějších umělých palem, které krásně okoření kterýkoliv venkovní nebo vnitřní prostor. Nejen u bazénu se bude hezky vyjímat například dvojkmenná umělá palma dracena, která vypadá velmi živě a svěže a díky svým dvěma korunám a realisticky propracovanému kmenu působí velmi  exoticky. Umělá palma tak zvaný deštovník je zase tvořena dlouhými  načervenalými výhonky listů a tak působí opravdu realisticky. Šmrnc ji dodá několikanásobně opletený kmen z přírodního dřeva.
 
863(4)

 

I ananasovník se stal již oblíbeným typem palmy, která zdobí nejrůznějších venkovních i vnitřních plochy. Jeho kmeny i listy jsou věrné repliky živé palmy a navíc mají výhodu velmi vysoké kvality - jsou celoplastové - díky které ananasovník velmi dobře odolává nejrůznějším povětrnostním vlivům a vlhkosti. Ananasovník dodáváme ve dvu variantách se třemi nebo dokonce čtyřmi kmeny s bohatými korunami listů, oba měřící necelé 2 metry. Takto velká replika se bude u vašeho bazénu nádherně vyjímat a rozhodně navodí ten správný pocit exotiky.

Nabídka palem pro letošní léto je pestrá a díky zvyšující se kvalitě a realistickému již nemusíte mít obavy, že by Vaše bazénová výzdoba budila dojem plastového kýče, naopak mnohé z našich produktů jsou i na menší vzdálenost vělmi věrné imitace živých palem, na které je kromě exotického vzhledu, velmi atraktivní i to, že kam je postavíte, tam zůstanou jednou pro vždy a to bez zalévání, hnojení a dalšího piplání

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.