Umělé květiny k nerozeznání od živých

 

Umělé květiny k nerozeznání od živých

Datum: 27.3.2012
Bohatá nabídka umělých květin všeho druhu z moderních kvalitních materiálů. Vytvoříte s nimi květinová aranžmá, o jakých se vám dosud jen snilo!

Umělé květiny řezané - nová kvalita

Pro letošní jaro a léto jsme pro vás připravili bohatou nabídku řezaných umělých květin všech druhů. Pečlivě jsme vybírali opravdu dobré dodavatele, abychom pro vás zajistili tu nejlepší kvalitu. A na výsledku je to znát: řezané umělé květiny často vůbec nerozeznáte od živých květů!

Doby, kdy umělé květiny byly nevkusným doplňkem mrtvého interiéru, jsou naštěstí tytam. Díky speciálním umělým materiálům, ať už je to textil nebo speciální povoskované fólie, vypadají květiny opravdu nádherně.

Umělé květiny do vázy versus živé

Ne všechna květinová aranžmá mohou být z živých květin, někdy to není možné z důvodů časové kapacity a financí. Právě v tomhle ohledu mají umělé květiny řadu výhod: jednorázová investice vydrží dlouho, květiny nezvadnou, neuschnou a jsou nenáročné na údržbu. Navíc jsou vhodným řešením pro alergiky, kteří právě v tomto ročním období rozbujelé vegetace velmi trpí.

krásné umělé konvalinky  umělé kočičky   tulipány

Pro jarní dny doporučujeme například sametově hedvábné kočičky, skromný svazek jarního kvítí, žluté narcisy, krokusy nebo bílé konvalinky. Kapitolou sama pro sebe jsou pestrobarevné  tulipány. Tyto nádherné květiny byly snad stvořeny proto, aby nám po černobílé zimě dodaly svými veselými barvami do duše dobrou náladu.

Levandule a luxusní umělé orchideje

Pro milovníky La Provence nabízíme umělé levandule. Báječně doplňují různá aranžmá ve stylu francouzského venkova. Vůni si sice musíte domyslet, ale jinak je umělá levandule dokonalá  - a její výhodou je, že vám nikdy neuschne. 

Kdo má rád něco náročnějšího, doporučujeme naši nabídku luxusních květin a zejména orchidejí. Jsou opravdu krásně propracované a zvláště orchideje ze speciální "pogumované" fólie nejenže nerozeznáte od těch živých okem, ale ani na pohmat. 

umělá orchidej   orchidej   cymbidium

Díky umělým květinám si nyní dopřejete tak krásné dekorace, o jakých jste vždy snili. A živé květiny necháte kvést na zahrádce.

Diskuze k tématu

Jménorequired: Předmět
Text:
Zatím zde nikdo nekomentoval, buďte první.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.