Umělé květiny jako živé

 

Umělé květiny jako živé

Aranžování a údržba umělých květin a stromů

Umělé květiny v interiéru

V interiéru se bez květin obejde rozhodně jen málokdo. Ne vždy však máme podmínky  a čas vypěstovat si živé květiny, podle svých představ a potřeb interiéru. Řešení takové situace není v dnešní době  vůbec složité. Velkou módou jsou umělé květiny a stromy různých velikostí, barev a tvarů, které, díky současným  technologiím výroby, vypadají k nerozeznání od živých rostlin. Nabídka trhu je opravdu rozmanitá a  i zásilkový obchod  www.edekor.cz  nabízí široký  výběr tohoto sortimentu.

Velmi oblíbené jsou fikusy benjamin, a to ať už jen se zelenými nebo také s  panašovaými (melírovanými) listy.

861_1

 
Díky  rozmanité nabídce velikostí  (od 150 cm až do 250 cm) jej můžete směle použít v jakémkoli interiéru. Menší se hodí například do obytné zóny panelákového bytu, strom většího rozměru vynikne velmi pěkně v hale rodinné vily nebo ve věřejných prostorách, či kancelářích Vaší firmy.

Svou oblibu si u našich zákazníků nalezly ovšem také různé typy a velikosti palem, cykasů, ale i například vinné révy, či exotických rostlin jako banánovník s malými umělými plody, olivovník nebo granátové jablko. Ti, kteří zoufají, protože se jim nepodaří jejich oblíbenou květinu přinutit ke kvetení, si mají možnost vybrat v kategorii kvetoucích stromů, kde naleznou  kvetoucí magnolii, canu, sisál nebo ibišek a další druhy kvetoucích exotických květin.

Speciální nabídkou jsou podzimně zbarvené stromy jako javor nebo dub, či líska. Velmi dekorativně působí různá aranžmá břečťanu. V nabídce www.edekor.cz najdete však také klasické pokojové květiny jako jsou difenbachie. Vybrat si můžete rovněž z několika typů jehličnanů, ale najdete u nás i například velmi atraktivní mexický kaktus.
---
Většina květin má dřevěný kmínek a listy  z umělé, impregnované textílie, kmeny palem bývají v některých případech omotány ještě kokosovým vláknem. Jejich údržba je proto  velmi snadná.  Zaprášenou květinu jednoduše opatrně osprchujete a necháte oschnout. Větší listy z textílie pak lze přežehlit žehličkou na mírnou teplotu přes bavlněný hadřík.

Umělé květiny a stromy jsou dodávány zasádrované v provizorním plastovém květináči, ale v našem obchodě naleznete i nabídku květináčů a dekoračních doplňků  (písky, kamínky různých barev) a květinu si pak naaranžujete zcela podle svých představ a barevného ladění
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.