Umělé květiny jako moderní dekorace interiéru

 

Umělé květiny v interiéru? Pro mnohé z nás to byl do nedávna symbol přežitku z minulosti. Umělé karafiáty, v lepším případě umělé růže měly vzbuzovat rádoby dekorativní dojem. Tyto dekorace sice nepotřebovaly žádnou zvláštní údržbu jako každodenní zalévání nebo přesazování, ale také nikterak nevzbuzovaly dojem přirozenosti. Naštěstí je tu nová generace umělých květin, která má s tou předchozí společné právě jen to nenáročné udržování.

Nová generace umělých květin

0017755_a – kopie

Představujeme Vám širokou nabídku umělých květin které svým materiálem a provedením vypadají již i na menší vzdálenost k nerozeznání od živých a vydrží téměř na věky. Na rozdíl od těch minulých, tyto vytvoří krásnou dekoraci v interiéru na místech, kde by živé květiny neprospívaly a oživí tak celkový ráz například kuchyně nebo vstupní haly.

 

Výběr umělé květiny

Při výběru dekorace do interiéru je v případě umělých květin důležitá představa, zda chcete pouze doladit okenní římsu či jídelní stůl umělými květy ve váze, nebo zda se nebojíte do prostoru umístit například umělý stromek. Oboje ve výsledku může vypadat nádherně a vkusně, pokud se zvolí správná kombinace. Například umělá lilie nebo leknín ve skleněné váze podtrhne čistotu a jednoduchost moderní designové kuchyně, pugét růží nebo třeba levandule pak vytvoří nádech romantiky.
V případě umělých stromů nikdy nic nezkazíte, když vyberete fíkus benjamín, který je nyní vyráběn v mnoha provedeních od klasických zelenolistých, přes žíhané fíkusy s bílým okrajem až po vzrostlé stromy se spletenými multikmeny. Všechny vytvoří vkusnou dekoraci a díky perfektnímu provedení Vám návštěva uvěří, že jsou pravé. Co když ale chceme návštěvu šokovat designovými výstřelky a kontrasty, nebo prostě máme rádi extravaganci? V takovém případě, můžeme zvolit některou z exotických květin jako jsou palmy, bambusy, magnólie nebo třeba keř s plody manga či granátové jablko.
 
865
 

Dekorace na míru ve vzorkovně eDekor.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.