Svátky jara - Velikonoce

 

Svátky jara - Velikonoce

Datum: 2.4.2014
Velikonoční výzdoba. Nové trendy a klasické doplňky.

Velikonoce se kvapem blíží. Vše je již svěží jarními barvami a vůněmi. Rozkvetlé jarní zahrádky narciskami a omamně vonícími hyacinty nás přesvědčují o tom, že letos si jaro pospíšilo a o to více se těšíme na nejkrásnější svátky v roce - Velikonoce. Letos nás čekají až ve druhé polovině dubna, a tak se spíš začínáme obávat, že nám všechny jarní kytičky do té doby odkvetou. Těšíme se tedy na barvení vajíček a na ostatní typické velikonoční rituály jakými jsou například přípravy různých velikonoč ních lahůdek. Rozhodně nemůžeme opomenout také jarní velikonoční výzdobu. Barevná vajíčka jsou samozřejmostí, ale rozhodně neprohloupíte, když použijete na jarní větvičky přírodní kropenatá vajíčka. Působí velmi vkusně a platí zde ona zlatá slova "v jednoduchosti je krása"

 

Módním trendem je výzdoba ve venkovském stylu - Provence nebo dokonce ve vintage stylu. To znamená tlumené barvy jakoby starobylý vzhled a originální nápady. V takovém případě je velmi efektní ladit výzdobu třeba jen do několika jemných odstínů, spíše světlých tlumenějších pastelových barev. Do takto pojatého velikoonočního  aranžma se Vám budou určitě hodit keramické figurky zajíčků, které v našem e-shopu můžete zakoupit za pár korun, a to v barvé šedé nebo bílé.a také v několika velikostech.

 

http://www.edekor.cz/cz/velikonocni-tradicni-figurky-velikonocni-zajicci

Nezbytný je ovšem i beránek. Letos jsou "trendy"  figurky v kombinaci dřevo- vlna. U nás si můžetevybrat  buď beránka  nebo slepičku. Obě figurky pak vedvou velikostech a několika barevných variantách.

 

http://www.edekor.cz/cz/velikonocni-tradicni-figurky-velikonocni-beranek

 

http://www.edekor.cz/cz/slepice-drevo-plys-20-cm

Do čeho aranžujete jarní kytičky a velikonoční zvířátka? Tak to Vám poradíme. Rozhodně budou vypadat krásně v malém proutěném košíčeku. Je je na Vás,  zda se rozhodnete pro  hnědý, šedý či bílý. Všechny vypadají báječně. Vyplněný jsou igelitovou vložku, takže si v nich můžete směle vypěstovat jarní osení a do zelené "travičky" naaranžovat vajíčka a velikonoční zvířátka.

 

http://www.edekor.cz/cz/kvetinace-a-nadoby-na-kvetiny-proutene-obaly-na-kvetinace

Trendy barvy pro letošní velikonoce jsou světlá modrá a jarní zelená. V těchto barvách jsme pro Vás připravili celou kolekci jarních doplňků, kde dominují uvedené barvy a také  tolik  oblíbená srdíčka, a to hned v několika tvarech, velikostech a materiálech.  S jejich pomocí dodáte své letošní velikonoční výzdobě na originalitě.

 

http://www.edekor.cz/cz/srdce-latkove-podlouhle-

Porozhlédněte se v našem  e-shop. Určitě si vyberete na www.edekor.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.