Roztomilé miniatury venkovských stavení a doplňky

 

Roztomilé miniatury venkovských stavení a doplňky

Datum: 3.10.2011
Stylové dekorativní předměty a krásné dárkové maličkosti v podobě miniaturních domečků a starodávných zahradních a venkovských nářadí

Venkovské usedlosti a nářadí v miniaturním povedení

miniatura alpského statkuNávraty na venkov. Dřevo, vůně přírody a spousta věcí, které už naše děti ani neznají. Vzpomínky na dávné prázdniny u babičky nebo na krásné pohádky vašeho dětství. Na romantickou stylovou dovolenou na venkově, která vás možná teprve čeká.

Do podobně melancholického podzimního rozpoložení vás dostanou naše nové dřevěné dekorace, realistické miniatury venkovského stavení v duchu alpských usedlostí. Materiálem je surové dřevo a všechny detaily jsou naprosto precizní a dokonalé. Bílá omítka na domku připomíná hašené vápno včetně oprýskaných míst. Došková střecha, propracovaná okénka, dveře, žebřík, hromada dřeva… Jen si stoupnout ke špalku a naštípat ho… Roste tu strom i tráva.

Pokud by vám to nestačilo, můžete si svůj statek ještě rozšířit o další originální miniatury. K mání je dřevěná kára na které si můžete převézt hromadu dřeva i se sekyrkou, roztomilá králíkárna a holubník, metr dřeva pěkně v ohrádce, dřevěná dobová  studna s okovem, krmelec s pravým  senem pro zvířátka.

Až nakrmíte králíky a holuby a naštípáte dříví, můžete se ve své fantazii ponořit do ponurého večera a sednout si k dřevěnému kolovrátku. Krásné dřevěné dekorace v tradičních přírodních barvách mají hlavně dekorační funkci, ale můžete u nich třeba dovyprávět dětem pohádku o tom, jak to bylo dříve, co to byl okov, proč se voda nosila ze studny a jak fungoval kolovrátek.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.