Pohádková zahrada

POHÁDKOVÁ ZAHRADA 

Každé místo má od dávných dob svou nenapodobitelnou atmosféru, své magické vyzařování, a každé místo by mělo mít také své skřítky, víly a kouzelné bytosti. Ty skutečné se před námi většinou schovávají, pokud vůbec ještě existují, a tak v dnešní době nezbývá, než abychom pohádkové bytosti dopravili na zahradu sami. 

Vodníci s fajfkou či víla z polystonu budou strážci a dobré duše vaší zahrádky a pobaví jistě vaše hosty – nebo se naopak stanou vtipným, originálním a zábavným dárkem pro kamarády. Tímhle narozeninovým dárkem prostě zaujmete!

521(1)

Stejně jako pohádkové bytosti nesmí chybět na zahradě ani zvířátka. Figury koček či psů jsou tak realistické, že vám obživnou před očima. Surikata nebo veverka budou ve večerním šeru zdálky vypadat jako opravdové stejně jako kachny či čáp u zahradního jezírka.

 

Surikaty

 

 

Nejen živé je pohádkové. Jako v Karkulčině lese bude vypadat Vaše zahradní zákoutí, když do něj naaranžujete velké a nepřehlédnutelné muchomůrky.  Kdo není tak odvážný zvolí méně nápadnou variantu s šedým kloboukem.

 

Houby

 

P.S. Jestli máte strach z kýče, mít ho nemusíte. Jak řekl geniální francouzský režisér, scénárista a komik Jacques Tati, i „starožitnost je jen předvčerejší kýč za dnešní ceny“. A moudrá sova vám to určitě potvrdí. 

 

Sovy

 www.edekor.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.