Podzimní nálada u Vás doma

 

Podzimní nálada u Vás doma

Datum: 30.9.2013
obrázek
Vytvořte si podzimní výzdobu podle vlastní fantazie. Vše potřebné najdete u nás ...

Barvy podzimu

Podzim – období nostalgické a melancholické nálady, ale hlavně období pestrých barev, syrových a zemitých vůní, spadaného listí – a také doba tvoření nejrůznějších dekorací,které v minulosti zaplňovaly našim předkům prodlužující  se večery.

Barevné javorové listy různých velikostí , červené šípky, jeřabiny a jiné podzimní plody, žaludy, dýně. Tyto a další podzimní doplňky můžete kombinovat a vytvořit si k  melancholickému přemítání  barevnou kulisu, která přenese podzimní náladu k nám domů.

Široký výběr nejrůznějších podzimních dekorací a doplňkůpodzimním ladění a teplých podzimních barvách na www.edekor.cz vám umožní tvořit zajímavé věnečky a jiná podzimní aranžmá, aniž byste se zašpinili a museli trávit sbíráním přírodních doplňků čas, který nemáte.

podzimní dekorace dřevěný listPodzimní věnec z jeřabin, listů a přírodních ozdob     

Proutěný korpus na věneček a nabídka barevných podzimních listů v žlutých, hnědých a červených tónech svádí k přípravě krásného podzimního věnce, který snadno ozdobíte některým z našich dekoračních doplňků: podzimními bobulemi, plody šípku nebo žaludy.

Dekorace podzimních  plodů  se nádherně vyjímají také v našich dekorativních kameninových obalech ve stylu starého venkova.

Tradiční podzimní motivy: jablíčka, bobule, ježci a draci

tradičním podzimním motivům patří také dráčci, ježci, jablíčka či havrani. Inspirujte se maličkostmi a třeba pomocí podzimního zapichovátka do květináče nebo dekoračního kolíčku vneste podzimní atmosféru do svých domovů.

                                       

Vše co potřebujete k vykouzlení té správné podzimní nálady u Vás doma najdete na

www.edekor.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.