Květináče a obaly pro přesazování

 

Květináče – neprávem opomíjená dekorace. Tipy a novinky pro letošní sezónu

P17324  179,-  31x22cm  1-36

 

Začátkem nového roku často rekapitulujeme a snáze se odhodláváme ke změnám, i pokud jde o naše bydlení.

Možná že i vy máte chuť ve svém interiéru něco změnit, proto vám přinášíme inspiraci, na co se při plánování změn zaměřit, případně co darovat příbuzným či kamarádce, která si potrpí na hezkou domácnost a na moderní nebo stylové dekorace.

Zvláště pokud máme malý byt, nechceme ho zahltit nábytkem a zbytečnými předměty a musíme šetřit místem. Přesto bychom rádi trochu změnili stávající výzdobu a dodali svému bytu nový ráz.

V takovém případě stačí třeba jen drobná úprava:  nahradit obyčejné, čistě jen užitkové květináče novými, které zároveň poslouží jako nová a krásná bytová dekorace.     

Na výběr máme mnoho květináčů různých tvarů, velikostí i barev.  Neméně důležitou součást volby však tvoří také výběr z jakého jsou materiálu.

Máte-li byt či dům v rustikálním venkovském stylu, nebo pokud disponujete zimní zahradou či terasou, podívejte se na velmi stylové a vkusné plechové obaly na květináče a zahradní kyblíky z řady GARDEN. Zdánlivě obyčejný plech se díky drobnému designovému doplňku změní v krásnou a funkční dekoraci ve stylu Skandinávie či Provence.

plechové obaly

 Nabízíme však také praktické a zároveň dekorativní květináče a obaly, do kterých můžete zasadit třeba jarní bylinky, což je téma, které již v tuto dobu začíná být aktuální. 

Velmi moderní a zároveň decentní a stylové jsou květináče z hrubé keramiky v zemitých barvách hnědé, okrové a šedé, které tvoří nejen žhavé trendy pro letošní sezónu, ale zcela jistě přetrvají i  nadále díky své jednoduchosti a nadčasovosti.P17386  sd 3ks  159,-  14,12,10cm   1-16

 www.edekor.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.