Květináče a obaly pro přesazování

 

Květináče a obaly pro přesazování

 
Květináče – neprávem opomíjená dekorace. Tipy a novinky pro letošní sezónu

 

unspecified454

Začátkem nového roku často rekapitulujeme a snáze se odhodláváme ke změnám, i pokud jde o naše bydlení.

Možná že i vy máte chuť ve svém interiéru něco změnit, proto vám přinášíme inspiraci, na co se při plánování změn zaměřit, případně co darovat příbuzným či kamarádce, která si potrpí na hezkou domácnost a na moderní nebo stylové dekorace.

Zvláště pokud máme malý byt, nechceme ho zahltit nábytkem a zbytečnými předměty a musíme šetřit místem. Přesto bychom rádi trochu změnili stávající výzdobu a dodali svému bytu nový ráz.

V takovém případě stačí třeba jen drobná úprava:  nahradit obyčejné, čistě jen užitkové květináče novými, které zároveň poslouží jako nová a krásná bytová dekorace.

     

Na výběr máme mnoho květináčů různých tvarů, velikostí i barev.  Neméně důležitou součást volby však tvoří také výběr z jakého jsou materiálu.

Máte-li byt či dům v rustikálním venkovském stylu, nebo pokud disponujete zimní zahradou či terasou, podívejte se na velmi stylové a vkusné plechové obaly na květináče a zahradní kyblíky z řady GARDEN. Zdánlivě obyčejný plech se díky drobnému designovému doplňku změní v krásnou a funkční dekoraci ve stylu Skandinávie či Provence.

798 

Nabízíme však také praktické a zároveň dekorativní květináče a obaly, do kterých můžete zasadit třeba jarní bylinky, což je téma, které již v tuto dobu začíná být aktuální. 

Zejména milovníci domácí bylinkové zahrádky by neměli přehlédnout velmi prakticky "vychytaný"  obal na květináč s nápisy druhu bylinky, která v něm roste. Tento typ keramického obalu na květináč má tu výhodu, že jsou na něm vyobrazeny hned tři druhy bylinek, stačí pouze natočit tím správným směrem.Díky tomu docílíte jednak stylově čistou dekoraci, kdy na parapetě můžete uplatnit stejný květináč několikrát a jednak jej lze "recyklovat" a použít příště po odkvetlé bazalce třeba na petržel opět s novým nápisem.

150119075737366 

 

Velmi moderní a zároveňdecentní a stylové jsou květináče z hrubé keramiky v zemitých barvách hnědé, okrové a šedé, které tvoří nejen žhavé trendy pro letošní sezónu, ale zcela jistě přetvrají i  nadále díky své jednoduchosti a nadčasovosti.

Na výběr jsou například zemitě hnědé květináče se srdcem, moderní designové květináče s nápisy FLEUR, nebo pseudorustikální truhlíky z hutné keramiky typu kamenina.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.