Kolekce vintage styl

 

Novinka: kolekce Vintage Style

 IMG_4949
 
Nostalgická vůně vzpomínek na naše babičky: romantické dekorace z kolekce Vintage Style

Jsou nostalgie, které nosí v srdci skoro každý. Jako děti jsme prosili babičku, ať vytáhne tu starodávnou ozdobnou truhličku nebo dózu, ve které jsou uloženy prastaré černobílé a zažloutlé fotky. Na pevném kartonu, s vyraženým razítkem c.k. fotografa…Z fotek nervózní pohledy našich předků v slavnostních šatech, pár zachycených okamžiků, díky kterým se lze přenést do exotického dávna a idylického bezčasí.

IMG_5618

 

Pamatujete?

Možná se vám zastesklo po těch časech. A právě tuhle nostalgii probouzí naše nová kolekce Vintage Style. Naleznete zde závěsné i praktické úložné dekorace s motivem starodávných fotografií usmívajících se děvčátek, které podpoří atmosféru rodiny a sounáležitosti, ať u vás doma, tak třeba na chalupě po babičce.

IMG_5622

 

Když popustíte uzdu své fantazii, na krásném, textilně dozdobeném závěsném dřevěném srdíčku nebo na závěsném plechovém srdíčku uvidíte portrét holčičky, která by mohla být vaší prababičkou, pratetou nebo nějakou jejich kamarádkou. Kdo potřebuje dekorace nejen krásné, ale i praktické, může zvolit srdíčko s kovovým háčkem.

Podlouhlá plechová krabička nebo dřevěná dekorační krabička na vás dýchnou prastarým tajemstvím a sebebezvýznamnější maličkosti budou v jejich úschově vypadat jako cenné starožitnosti. Ukryjí jak každodenní drobnosti, tak milostné vzkazy z dob, kdy se ještě psaly na papír a ne SMSkou nebo třeba přáníčka, které vám děti vyrobily ve školce a škole.

 

unspecifiedcdd80(1)unspecifiedwwe

 

 S dekoracemi ve stylu Vintage Style bude váš domov plný tradice, lásky a rodinné pohody, která rozbije všechny hádky, křik a stres současné doby.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.