Ať vám letní vzpomínky neuletí!

Prázdniny se chýlí ke konci, dlouhé letní dny se zkracují a my už v hlavách třídíme archiv letních vzpomínek. Abyste si je uložili v co nejkrásnější podobě, máme zde pro vás novou nabídku  stylových fotorámečků  z kolekce Nostalgie.

IMG_5622

Vybírat si můžete z více formátů - podle toho, jak velké fotky preferujete. Některé fotorámečky jsou určené výhradně k zavěšení, jiné mohou stát i viset. Praktickou novinkou jsou dvojité fotorámečky, na umístění více fotografií. 

20160810_123258

Dekoračním hitem poslední sezóny jsou kolekce Antik v starožitném stylu či Retro a Nostalgie kolekce všeho druhu. Použité materiály záměrně budí starobylý dojem, kombinace jednotlivých prvků a materiálů má romantické vyznění včetně oblíbeného motivu srdce. Dřevěné rámečky mají patinu skutečné historické cennosti, textilem potažené fotorámečky budí dojem kvalitní domácí práce.

Barevně vedou neutrální barvy jako je béžová, kávová či hnědá, oblíbené jsou kostky , puntíky a nezbytná srdíčka, mašličky a krajky.

20160810_143928

Zajímavé fotorámečky lze doplnit i různými krabičkami, boxy, truhlami a truhličkami ve stejném stylu, designu a provedení. Tyto krabičky plní dekorační funkci, ale hodí se i  k praktickému účelu a uschovají řadu běžných drobností, které se okolo nás povalují. Mohou sloužit ale i jako úschovna opravdových pokladů a tajemství, ať už jsou to šperky nebo dopisy, fotografie či cokoliv jiného.

IMG_5618

A až se Vás pak zima zeptá - "Co jsi dělal v létě?" - stačí mávnout rukou okolo sebe. Letní vzpomínání bude všude okolo Vás! 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.