Dekorace a doplňky ve stylu francouzského venkova

 

idyla ve styl La Provence

 
Dekorace a doplňky ve stylu francouzského venkova

Slunce, posezení pod širým nebem, vůně rozkvetlé zahrady, to vše patří k létu. Letos je ovšem velmi aktuální vytvářet si kolem sebe iluzi francouzského venkova, který reprezentuje snad nejpřesvědčivěji oblast La Provence. Ne každý se ovšem dostaneme do této oblasti Francie, abychom si atmosféru slunce, tepla, dobrého jídla a vůně levandule vychutnali přímo na místě, proto se snažííme  vytvořit si tuto iluzi sami ve svém příbytku nebo na chalupě.

V našem e-shopu www.edekor.cz naleznete pro tento účel řadu krásných doplňků a dekorací. Oblíbené jsou zejména hodiny s motivem levandule, olivového oleje a dalších atributů Provence.

_vyrn_6914002-014091

 

Některé z těchto motivů si můžete u  nás zakoupit i jako obraz na plátně a vytvořit si tak ucelenou kolekci stylových doplňků.

1567

Vonné bylinky se budou určitě krásně vyjímat v plechových nebo keramických nádobách, které v  nabídce www.edekor.cz rovněž naleznete. 

Jestli se rozhodnete pojmout výzdobu Vaší chalupy opravdu stylově, určitě se Vám budou hodit třeba také krásné mýdlenky s obrázkem levandule . Vaše levandulové mýdlo se v nich bude krásně vyjímat a vonět. 

 

147

 

 

Zkrátka, pokud si nemůžete dovolit cestu do Provence, vytvořte si její iluzi u Vás na chalupě pomocí doplňků a dekorací z www.edekor.cz