Sníte si sen o venkovském stylu? Splňte si ho.

 
Je omšelý, opředený patinou a tajemstvím, ale přesto krásný, stylový, ba dokonce moderní a navýsost praktický. Řeč je o malém nábytku ve venkovském a rustikálním stylu. Komody, poličky, zrcadla... jen nakoukněte do šuplíku!
 
 

Možná ho máte ve vzpomínkách na prázdniny u babičky, možná je to váš nikdy nesplněný sen o francouzském Středomoří, možná jen povědomá touha po klidném venkovském životě. Venkovský a rustikální styl je prostě stále "in". V této sezóně má bílou barvu, je lehce omšelý a potřený zasněnou patinou, která symbolizuje jak zub času, tak všechny dávné sny, lásky a zapomenuté příhody. A kromě romantiky zbyde pochopitelně čas i na něco praktického.

drevena-komodaTak třeba tahle komoda se šesti šuplíky. Může ukrývat starou milostnou korespondenci stejně jako pár čistých utěrek, pár praktických maličkostí - je to jen a jen na vás.

Zapomeňte na klasický mýtus o tom, že dekorativní nábytek je nepraktický! Dřevená lavice ve venkovském stylu disponuje třemi šuplíky s úložným prostorem a skvěle vám tak pomůže nejen navodit atmosféru, ale i vyřešit problém s nedostatkem místa.

Také věčně řešíte, kam odložit či pověsit své oblečení a zachovat přitom v místnosti pořádek a styl? Jeden malý kovový tip bychom měli. Kovový stojan Krejčovská panna vyloženě vybízí k pověšení vaší halenky nebo svetříku, a přitom se bude do vašeho pokoje skvěle hodit.

drevena-laviceA jestli nemáte zrovna ani čas, ani kapacitu na velké nákupy, ale moc byste chtěli svou ložnici alespoň malinko oživit, co třeba jedno zrcadlo plné lásky? Kouzelné schopnosti sice nemá, ale kdoví, třeba je u vás doma znenadání získá...

 

A jestli máte chuť inspirovat ještě dál a víc, tak to zkuste zde.

 

093-24fl1603.4ce0093-24fl1604.b915

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.